O KONKURSIE

Dołącz do wyjątkowego Jubileuszowego konkursu ATSummit! Już 10 lat razem! Z okazji jubileuszu - 10-tej edycji konferencji Advanced Threat Summit, poszukujemy najlepszych organizacji oraz projektów z obszaru cyberbezpieczeństwa w Polsce. W ramach konkursu chcielibyśmy również nagrodzić osoby, które miały szczególne zasługi dla powstania i rozwoju konferencji Advanced Threat Summit!

 

Celem konkursu jest:

  • W kategorii Projekty chcemy nagłośnić, promować i wyłonić oryginalne inicjatywy, działania i projekty, które nie będąc przedsięwzięciami komercyjnymi, przyczyniają się do rozwoju sektora cyberbezpieczeństwa w Polsce.
  • W kategorii Organizacje chcemy wyłonić i promować instytucje oraz organizacje, które zasługują na uznanie jako doskonałe miejsce do pracy i rozwoju w branży cybersecurity i mogą stanowić wzór dla innych.
  • W kategorii Ludzie pragniemy nagrodzić osoby, które miały szczególne zasługi dla powstania i rozwoju konferencji Advanced Threat Summit. Bez ich wkładu to wydarzenie nie byłoby takie samo!

 

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj. 

Laureatów poznamy w trakcie uroczystej, wieczornej gali w listopadzie 2023 r.

P

Projekty

W kategorii Projekty chcemy wyróżnić te przedsięwzięcia, inicjatywy i pomysły, które nie będąc przedsięwzięciami komercyjnymi, służą sprawie cyberbezpieczeństwa w Polsce. Czy Twój projekt zmienił sposób, w jaki postrzegamy bezpieczeństwo? Czy wprowadził innowacyjne rozwiązania w branży? Zgłoś swoją kandydaturę i daj nam szansę poznać Twój projekt!

O

Organizacje

W kategorii Organizacje wyróżnimy te firmy czy instytucje w Polsce, które posiadają większe zespoły cybersecurity i są one dobrym miejscem do pracy i rozwoju w branży cybersecurity. Pozwól, aby inni zobaczyli, jak Twoja firma przyczynia się do rozwijania ekspertów cyberbezpieczeństwa. Zdobądź prestiżowe wyróżnienie i bądź inspiracją dla innych!

L

Ludzie

W kategorii Ludzie chcemy nagrodzić te osoby, które miały szczególne zasługi dla powstania i rozwoju konferencji Advanced Threat Summit. Nominowanych, laureatów i zwyciężcę wybiorą organizatorzy konferencji ATSummit - Evention oraz stowarzyszenie ISSA Polska. A zwyciężcę poznamy 22 listopada podczas uroczystej gali finałowej!

WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE

PROJEKTY:

W kategorii Projekty, laureaci będą wyłaniani na podstawie trzech najważniejszych kryteriów:

  • Oryginalność inicjatywy i jej wpływ na obszar cyberbezpieczeństwa: ocena będzie uwzględniać stopień innowacyjności i unikalności inicjatywy, jak również jej potencjalny wpływ na obszar cyberbezpieczeństwa w Polsce.
  • Zasięg i skala inicjatywy: jury będzie brało pod uwagę aspekt tego, jak szeroko była realizowana dana inicjatywa i jaki miała wpływ na cyberbezpieczeństwo ale także potencjał do dalszego rozwoju i ekspansji inicjatywy.
  • Dotychczas podjęte działania i osiągnięcia: Jury konkursu weźmie pod uwagę dotychczasowe działania i osiągnięcia inicjatywy w obszarze cyberbezpieczeństwa - takie jak wdrożone rozwiązania, realizowane projekty, kampanie edukacyjne lub inne istotne osiągnięcia.

ORGANIZACJE:

W kategorii Organizacje, jury konkursu będzie uwzględniać poniższe kryteria:

  • Innowacyjność i zakres pokrywanych obszarów cybersecurity: Oceniana będzie innowacyjność i nowatorskie podejście organizacji do zagadnień cyberbezpieczeństwa.
  • Wpływ na poprawę cyberbezpieczeństwa (w ramach organizacji i poza nią): Jury konkursu uwzględni wpływ organizacji na poprawę stanu cyberbezpieczeństwa zarówno w ramach swojej działalności, jak i na szerszą skalę.
  • Inicjatywy i działania wpływające na atmosferę w pracy i dobrostan pracowników: Ocena będzie uwzględniać inicjatywy podejmowane przez organizację, które mają na celu stworzenie korzystnej atmosfery pracy oraz zapewnienie dobrego samopoczucia pracowników.
  • Możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników: Jury konkursu weźmie pod uwagę dostępne w organizacji możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.
  • Współpraca z innymi organizacjami, uczelniami wyższymi i instytucjami badawczymi: Oceniane będzie zaangażowanie w współpracę z innymi podmiotami w obszarze cyberbezpieczeństwa, takimi jak inne firmy, uczelnie wyższe czy instytucje badawcze.

 

LUDZIE:

W kategorii Ludzie, organizatorzy konferencji Advanced Threat Summit, czyli Evention oraz ISSA Polska, wybierają nominowanych, którzy mieli największy wpływ na powstanie oraz rozwój tego wydarzenia. Wybór jest dokonywany na podstawie wewnętrznych kryteriów ustalonych przez organizatorów. Do tej kategorii nie można zgłosić się przez wypełnienie formularza.

HARMONOGRAM KONKURSU

do 10.10.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu w kategoriach Projekty oraz Organizacje

do 30.10.

Ogłoszenie nominowanych, w kategoriach Projekty i Organizacje

22-24.11.

Ogłoszenie zwycięzców we wszystkich kategoriach konkursowych

Masz pytania odnośnie uczestnictwa w konkursie?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Weronika Warpas
+48 570 611 811

ORGANIZATOR KONKURSU

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1 Str,
Warsaw, Poland
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:

e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.